top of page
4.jpg

הסטודיו ותהליך ההפקה

להפיק סינגל, קאבר, אלבום או כל הפקה מוזיקלית, דורשת הרבה אומץ והקרבה. ליצור משהו משלך, משהו אמיתי, ובעל משמעות, זה פשוט להגשים חלום. על מנת שתהיו שלמים עם היצירה שלכם, אתם צריכים לדעת שאתם במקום הנכון עבורכם.

עיקר ההתמחות שלי מתרכזת בסגנונות פופ, רוק וג’אז, אך כמובן,  אוכל להוציא לפועל כל יצירה בכל סגנון מוסיקלי. חשוב לי להדגיש – כשתחליטו לעבוד איתי, אני מבטיח שהתהליך יהיה מקצועי ואיכותי. אלווה אתכם צעד אחד צעד מהעיבוד של השיר ועד ההפקה המוגמרת, שלא תסתיים עד שהיצירה תתאים לחזון שלכם.

קצת על תהליך העבודה
משך תהליך העבודה הוא משתנה ותלוי בסדר גודל ההפקה. אני מאמין שיצירה אמנותית מאגדת לתוכה את סך הדברים שאנו משליכים עליה במהלך יצירתה. לכן קודם כל אנחנו נפגשים ומכירים כאן מתחיל הקסם. ננסה להבין לעומק מה תרצי/ה להעביר במוסיקה שלך, נתאם ציפיות לגבי החזון שלך ונגדיר את אופי ההפקה: כמה כלים נצטרך, והאם לגייס נגנים. כמובן שהפגישה הזו היא ללא עלות.

תהליך העבודה
4337 - Music on Paper.png

01

סקיצה ראשונית ״השלד״

איזה אושר! הנה זה קורה, אנו מקליטים בפעם הראשונה. הסקיצה הראשונית תתאפיין בשירה וכלי נגינה כדי שיהיה לנו את ה”שלד” עליו נוכל להמשיך לעבוד. הסקיצה גם עוזרת לנו להבין היכן אנו עומדים מבחינת החזון האישי שלך, ומכוונת אותנו להמשך.

02

עיבוד מוסיקלי מקצועי

עכשיו כשיש לנו את ה”שלד”, הגיע הזמן התחיל לבנות. נבחר עיבוד שיתאים לשיר, נתאם תפקידים לכלים שונים, ונחליט איפה בדיוק למקם אותם. זה החלק בו אשתמש בניסיון שלי בתור מעבד מוזיקלי, כדי לעצב את היצירה בצורה הנכונה ביותר, בין אם ע”י ביטים מקוריים או אפקטים מתאימים.

4371 - Keyboard.png
4341 - Singing on Mic.png

03

הקלטה חיה ״שלב הנשמה״

באותנטיות מלאה נבצע הקלטה מקצועית, אני אוהב לקרוא לשלב הזה “שלב נשמה”. נקליט נגנים חיים עם מגוון כלי נגינה, וכל זאת יחד איתך.

04

מיקס מאסטרינג ברמה 

לאחר שלב הנשמה, השיר נשלח לעריכה אחרונה בה הסאונד יטופל עד לפרטים הקטנים ביותר. נגיעות מדויקות ע”י איש מקצוע, אשר “ישייף” את היצירה כדי להבטיח תוצאה מושלמת ללא פשרות.

4363 - Controller.png

עריכת סאונד ומיקס

4360 - Music Indicator II.png

אתם שולחים את כל הערוצים המוקלטים ולאחר שיחת אפיון כדי לדייק את התוצאה הרצויה, מפיק מוסיקלי יערוך את החומרים לכדי יצירה מוגמרת

הפקת סינגלים ואלבומים

4348 - Disc Player.png

הפקת סינגלים ואלבומים מהשלב של הסקיצות ותכנון ההפקה, דרך שלב ההקלטות והתכנונים ועד למיקס ולמאסטרינג.

הקלטות מכל סוג

4342 - Table Mic.png

הקלטות כלי נגינה, שירה, הקלטה של הרכב עד 3 נגנים.  ההקלטות משובצות לפי שעות מתוזמנות מראש ומתומחרות לפי שעה. כל ההקלטות מלוות במפיק מוסיקלי.

הלחנת שירים ויצירות

4340 - Music Staff.png

הלחנת שירים מקוריים עבור אמנים בכל הרמות. ההלחנה מתבצעת תוך התחשבות ברצונות ובראייה והחזון שלכם כאמנים.

שירותי הסטודיו

הסטודיו נמצא במיקום מרכזי ונגיש, שכונת נחלת יהודה, מרכז ראשון לציון, חנייה בשפע. האולפן מכיל אקוסטיקה באיכות הטובה ביותר, אווירה ביתית ואינטימית, מלאת השראה, מקצועית ומכילה, חלל רחב ודינמי המחולק לשני חדרים מקצועיים.

החדרים בסטודיו

הציוד בסטודיו

מקלטי קול

אאוטבורד גיר

מיקסרים

מערכות שמע

מיקרופונים

כלי נגינה

bottom of page